Bojíte se?

Bojíte se ani nevíte čeho? Máte neblahá tušení? Od toho tu je Bachova esence, květ předtuchy Aspen. S ním zvládnete cestu od temných předtuch, až k vědomější citlivosti.

Pokud máte strach z konkrétních věcí – třeba strach z létání, z doktora, z injekcí … apod. Je pro vás více než vhodná esence květ statečnosti Mimulus. Spolu s ním se dostanete ze strachu až k důvěře ve svět.

Bojíte se, že vyletíte z kůže? Že se neovládnete? Vyrovnanost a klid navodí Cherry Plum. Pomůže vám vyrovnat se s vnitřním chaosem pocitů a emocí, uvolní ten tlak a navodí klid. V případě nutnosti, nejasností nebo velmi silných sebevražedných pocitů vyhledejte prosím lékařskou pomoc.

Převládají u vás hluboké, velmi silné strachy? Vyhrocení může zabránit esence Rock Rose. Pomůže vám najít cestu z paniky až ke hrdinství. V případě nutnosti nebo nejasností ale raději vyhledejte lékařskou pomoc.

Trápí vás strach a obavy o druhé? O své děti, rodiče, mazlíčky…? Přetnout vaši „pupeční šnůru“ a dostat se do stavu duševní nezávislosti vám pomůže Red Chestnut.