Ještě jste se nenašli? Jste nejistí?

Všechno chcete dělat správně a máte na sebe vysoké nároky. Protože ale o sobě pochybujete, tak se neustále obracíte na své okolí. Hledáte u něj radu a podporu. Přitom jste ale sami velmi intuitivní a máte úžasné vnímání. Chce to jen přestat o sobě pochybovat. Květem intuice je Cerato. Od slabosti v rozhodování vás dovede k vnitřní jistotě.

Máte potíže s rozhodováním? Vybrat si mezi dvěma možnostmi? Pro rovnováhu je tu Scleranthus. Z vnitřní rozervanosti vás dovede k vnitřní rovnováze.

Víte už předem, že se vám to nepovede? Ztrácíte snadno odvahu? Vidíte všechno černě? Květem symbolizujícím víru je Gentian. Vzhůru z pochybností až k důvěře v sebe a své schopnosti.

Nacházíte se ve stavu naprostého zoufalství? Život nemá směr ani smysl? Vaše naděje již „zemřela“? Slunce do života vám přinese Gorse – květ naděje.

Ještě si dám kafe a pak to dodělám… Je vám to povědomé? Jste duševně unavení a všechno odkládáte na jindy? Chuť vám dodá Hornbeam. Symbol energie a pružnosti. Osvěží vaši ospalou duši.

Nejste si jistí svým životním úkolem? Hledáte své místo a poslání v životě? Květem poslání je Wild Oat. Místo hledání, budete nacházet.