Ceratostigma willmottiana – rožeccerato

Nevěříte svému vlastnímu mínění? Neustále se ptáte ostatních na radu?

Cerato je vhodné pro vás, kteří nedůvěřujete při rozhodování svému vlastnímu úsudku. I přesto, že víte co chcete, máte spoustu znalostí a intuitivních schopností, tak neustále hledáte cizí rady a schválení.

Necháváte se vést radami jiných, namísto toho, abyste důvěřovali sami sobě. Když jste nemocní zkoušíte na doporučení jiných všechny možné formy terapie.

V pozitivním stavu Cerato důvěřujete své vlastní vnitřní pravdě a intuici a následujete ji. Jste jistí a rozhodní. Nacházíte svou pravou životní cestu a jdete po ní s radostí.

Rada: Vaše intuice – posel vnitřního vedení je ta největší pomoc, kterou máte. Pokud o ní budete pořád pochybovat nebo ji ignorovat, tak se stáhne do ústraní. Od teď si dávejte dobrý pozor na svůj „první“ pocit.

S čím si můžete Cerato splést?

ceratoVe stavu Cerato posloucháte rady jiných, protože nedůvěřujete vlastnímu úsudku. Ale pokud následujete rady a pokyny druhých, protože jste příliš slabí projevit svůj názor, tak se nacházíte v negativním stavu Centaury.

Pokud nedůvěřujete nejen svým rozhodnutím, ale všeobecně sobě a svým kvalitám, tak je lepší volbou esence Larch.

Váhavost, kterou můžete u sebe ve stavu Cerato zpozorovat, je i jedním z příznaků stavu Scleranthus. Tato esence je vhodná pro ty, kteří se už se ze své podstaty neumí rozhodnout mezi dvěma variantami. Neptají se ostatních o radu.

Pokud nevíte co vůbec v životě chcete, tak vám pomůže esence Wild Oat.

Afirmace:

Důvěřuji si.

Respektuji své první myšlenky.

Rozhoduji se sama.