Malus pumila – plané jablkowhite flowers on black tree branch under sky during daytime

Cítíte se nečistě nebo nakažení? Máte přehnané představy o čistotě a pořádku – jste naprostý detailista?

Crab Apple je „čistícím prostředkem“ pro duši a tělo a doporučuji ho těm z vás, kteří cítíte vnitřní nebo vnější pocit nečistoty. Můžete mít i přehnaný smysl pro čistotu a pořádek nebo nutkavou potřebu hygieny a zaměřujete se na maličkosti.

Crab Apple je skvělým pomocníkem, když se cítíte trapně za nepříjemné tělesné symptomy jako jsou kožní vyrážky nebo výtoky.

Při kožních vyrážkách můžete Crab Apple užívat také zevně: jako lotion (několik kapek do vody), jako zábal nebo můžete esenci přidat do koupele (10 kapek).

Pozitivní potenciál Crab Apple spočívá v tom, že získáte pozitivní náhled na sebe sama a vlastní tělo i přes jeho nedokonalosti.

Rada: Život nevyžaduje ustavičnou dokonalost. Život je věčný proces budoucího a minulého. Tak nelpěte na detailech, následujte tok života, jen tak neztratíte kontakt se svým vnitřním vedením.

crab appleS čím si můžete Crab Apple splést?

Esence Larch působí, pokud vaší potřebou dokonalosti, pořádku, čistoty a krásy chcete uniknout před pocitem méněcennosti.

Pokud snaha o neposkvrněnost, dokonalost a čistotu spočívá na pocitech viny a strachu před kritikou měli byste zvážit použití esence Pine.

Pokud je perfekcionizmus následkem především přehnané sebediscipliny a nedostatečné duševní flexibility tak to vypovídá pro esenci Rock Water.

Afirmace:

Otevírám se myšlenkám čistoty.

Já jsem ta čistota, kterou si moje duše přeje.

Všechno je v pořádku takové, jaké to je.

Miluji se za svou nedokonalost.

Jsem si vědoma toho, co je ve skutečnosti důležité.