Lonicera caprifolium – zimolez kozí listhoneysuckle

Toužíte po minulosti? Teskníte po tom, co bylo?

Honeysuckle je pro vás vhodný, pokud silně lpíte na svých vzpomínkách z minulosti. Máte sklon žít v minulosti, ve stesku po domově nebo v nostalgii.

Soustředíte se jen na minulost. Můžete být připoutáni ke ztrátě milovaného člověka nebo k lepším dnům v minulosti. Také je možné, že nemůžete překonat nějakou smutnou událost.

Pozitivním potenciálem Honeysuckle je schopnost žít v přítomnosti. Schopnost vnímat minulost jako cennou zkušenost, ze které se můžete poučit pro současnost. Stárnutí je akceptováno jako přirozený proces.

Rada: Tam, kde se myšlenkami pevně držíte minulého jste odříznuti od svého vnitřního vedení a tím také od energie, kterou potřebujete pro aktuální zvládnutí svého života.

S čím si můžete Honeysuckle splést?

honeysuckleKdyž ztratíte někoho blízkého ať už rozchodem nebo smrtí je dobré přesně pozorovat, jak se cítíte. Při pocitu šoku, nebo vnitřní prázdnoty je velmi vhodné (také mimo jiné) používat Star of Bethlehem.

U Honeysuckle pevně lpíte na minulosti, tím, že se například nechcete zbavit věcí, které vám daného člověka připomínají. Pokud jste v takové situaci naprosto zoufalí a nevíte, jak dále, tak účinným pomocníkem může být Sweet Chestnut.

 

 

Afirmace:

Se svou minulostí uzavírám mír.

Akceptuji, že minulost už odešla.

Krásné momenty minulosti mi dávají sílu pro současnost.

Užívám si tady a teď.

Dívám se kupředu.

Každý nový den je nový začátek.

Dovoluji si, aby se mi dnes dařilo lépe než včera.