Sinapis arvensis – hořčice polní

Přichází k vám období smutku bez zřejmé příčiny? Jste zničehonic pesimističtí, nevidíte východisko ze své situace a žádný smysl života? Máte „mrak na duši“?

Mustard pomáhá při depresi a stavech hlubokého smutku, které se objeví znenadání a bez zjevného důvodu a stejně tak neočekávaně zmizí. Vaše nálady se rychle střídají – hluboký smutek může najednou nahradit zase přehnaný optimismus. Nemůžete se zbavit své zádumčivosti a melancholie.

Pozitivním potenciálem Mustard je návrat zapomenuté radosti a vyrovnanosti do duše.

Rada: K lidskému životu patří i temná období. Pokud to akceptujete a tyto fáze prožijete tak vědomě jak jen to jde, zůstanete spojeni se svým vnitřním vedením a objevíte v sobě nové hlubší dimenze. Přitom ve vás vyroste životní vědomí, vděčnost a radost ze života.

 

S čím si můžete Mustard splést?

mustardPři posuzování vlastních pocitů se podívejte pořádně, jestli nenajdete pro vaši skleslost nějakou příčinu. Pokud vypluje na povrch šokující zážitek, tak užívejte esenci Star of Bethlehem.

Pochází-li zoufalství z těžké situace, z které nevidíte žádné východisko po té, co jste už vyzkoušeli všechno možné, tak se nacházíte v typickém stavu esence Sweet Chestnut.

Apatie se objevuje také u stavu Wild Rose, kde je hlavním příznakem vaše citového stavu spíše než depresivní nálada rezignace.

 

Afirmace:

Jsem veselá.

Uvolněnost je součástí mého Bytí.

Vidím světlo na konci tunelu.

Mé štěstí není závislé na okolnostech.

Můj smutek je jen odrazový můstek pro ještě větší radost.

Cítím radost každé mé myšlenky a pocitu.