Aesculus hippocastanum – bílý kaštanwhite chestnut

Vrací se vám pořád ty samé myšlenky? Neumíte je vypnout? Trpíte vnitřní samomluvou a rozhovory?

White Chestnut je vhodný, pokud trpíte nutkavými a neklidnými myšlenkami. Tyto myšlenky nemůžete vůbec dostat pod kontrolu a pořád se vrací. Nejste schopni zpracovat negativní události nebo výměny názorů a v mysli je neustále znovu prožíváte.

Myšlenky a vnitřní rozhovory si dokola přehráváte a způsobují vám vnitřní neklid. Během dne se těžko se na něco soustředíte a v noci usínáte s obtížemi.

Můžete ve svém okolí vyvolávat dojem nepozornosti, protože tím jak myslíte na své věci, nemusíte vnímat položené otázky a odpovídat na ně.

Pozitivním potenciálem White Chestnut je vyrovnanost a vnitřní klid. Jasná hlava, myšlenky pod kontrolou. Starosti jste schopni řešit, jste schopní uvědomit si pozitivní výsledek.

Rada: Neřešte všechno v hlavě. Nepřemýšlejte o tom, co se může stát nebo se už stalo. Jednejte v přítomnosti. Nenechávejte si v hlavě nezpracovaný materiál.  Myšlenky se vám uklidní a vy dojdete k vnitřnímu klidu.

S čím si můžete White Chestnut splést?

white chestnutNegativní stav White Chestnut rozpoznáte od ostatních potíží duše celkem snadno. Pořád se vám vrací ty samé myšlenky, neustále na něco myslíte a neumíte určité myšlenky vypnout. Nacházíte se pod tlakem myšlenek.

Já tomu říkám „mít zavařenou hlavu“. A občas ji také mívám, až z toho nemůžu usnout 🙂

 

 

 

 

 

Afirmace:

Cítím klid.

Cítím se jasně.

Ovládám své myšlení.