Rosa canina – planá šípková růže

Je vám všechno jedno? Jste naprosto apatičtí? Nezúčastnění? Vnitřně jste všechno vzdali?

Wild Rose je vhodná, když jste rezignovali na nepříjemnou situaci. Tou může být nemoc, monotónní život nebo nevhodné zaměstnání. Nestěžujete si a jste apatičtí. Nesnažíte se nic změnit.  

Když jste nemocní, tak se rychle vzdáváte. Velmi rychle přijmete diagnózu „s tím se musíte naučit žít“. Reagujete rezignací a akceptujete život takový jaký je. Chybí vám průbojnost a ambice.

Pozitivní potenciál Wild Rose se projevuje v živém zájmu o život, práci a svět vůbec. Pochopíte, že zodpovědnost za život a životní okolnosti leží ve vašich rukách. Místo rezignace přichází ambice, cílevědomost a touha po zdraví.

Rada: V tomto životě není nic konečného. Když se vnitřně vzdáte a stanete pasivními, tak se stavíte „mimo hru“ a vaše chuť do života zakrňuje. Ale denně přeci přichází příležitosti, které vás znovu dostanou do hry života. Život připravuje přeci spoustu překvapivých možností.

S čím si můžete Wild Rose splést?

wild rosePocit rezignace může být také příznakem pro Gorse. V negativním stavu Wild Rose stojí v popředí nezájem. V negativním stavu Gorse beznadějnost.

Nezájem se může objevit také u negativního stavu  Clematis. Nezájem ale vyplývá z toho, že jste myšlenkami v budoucnosti, případně ve svém světě snů.

Apatie a nechuť může vypovídat také pro Mustard, a sice tehdy když vychází z nevysvětlitelného smutku nebo depresivní nálady.

V negativním stavu Wild Rose necháváte všechno být, nic vás nezajímá stejně jako u Olive. Ale u Olive je to následkem zřejmého vyčerpání.

Afirmace:

Chci žít.

Podporuji život.

Chytám svou životní šanci.