Salix vetellina – žlutá vrba

Cítíte se bezmocní? Provází vás zahořklost? Nenávist a hněv?

Willow pomáhá, když prožíváte nespokojenost, hněv, sebelítost a zatrpklost. Každý jste to už určitě zažili. Tato esence vám pomůže tyto pocity rozmrzelosti a hněvu neutralizovat. Znovu získáte smysl pro humor a odhad věcí.

Willow pomáhá při pocitu, že jste bezbrannou obětí, že si zasloužíte něco lepšího, že je život k vám nespravedlivý. Když jste v negativním stavu Willow závidíte druhým věci jako je štěstí, zdraví, radost nebo úspěch. To se může projevit ve špatné náladě, vznětlivosti a zatrpklém postoji.

Pokud jste nemocní je to s vámi těžké, s ničím a nikdy nejste spokojeni. Máte sklon vidět se jako oběť. Zlepšení připouštíte jen s nechutí. Vaše neustálá zloba oslabuje vaši celkovou vitalitu a může vést ke zhoršení zdraví.

Pozitivní potenciál Willow se projevuje v tom, že jste schopni odpustit a zapomenout minulé nespravedlnosti. Tímto způsobem přitahujete pozitivní životní okolnosti a vztahy. Dřívější „oběť“ bere svůj osud sama do vlastních rukou.

Rada: Přijměte nežádoucí/nepříjemný zážitek jako skutečnost. Prostě to tak je. A je to takové jaké to je. Nevyčítejte a neobviňujte, kdo za to může. Tím nic nezměníte. Existují i jiné možnosti!

S čím si můžete Willow splést?
willow

U Willow hrají roli pocity závisti podobně jako u esence Holly. U Willow pocházejí z pocitu osobní nespravedlnosti (směřovaný dovnitř, vůči sobě) a neschopnosti vidět to pozitivní. Lehce se urazíte, protože jste očekávali něco jiného a nyní máte pocit, že se s vámi nesprávně zachází. U Holly jsou to silné (směrem ven směřované) negativní pocity, které se zakládají na nedostatku lásky a porozumění. Cítíte se snadno uraženě, protože jste přecitlivělí a vyjadřování ostatních považujete za zraňující nebo je špatně pochopíte.

Afirmace:

Mám moc.

Mám sílu.

Přebírám zodpovědnost.