Jak si mohu Bachovy esence opatřit?


Kde koupit Bachovy květové esence? A od jakého výrobce? Je to věc důvěry, protože výrobců je již na světě nepřeberné množství. Slovy Bachova centra v Anglii: „V současnosti je na trhu mnoho společností, které Bachovy květové esence vyrábí. Každá správně vyrobená esence bude působit. Vyberte si proto značku, které důvěřujete.“ Já osobně používám Originál Bachovy … Pokračovat ve čtení Jak si mohu Bachovy esence opatřit?

Máte se rádi?


Jak hodnotí sami sebe? Pojďte se na to podívat. V každém případě je to zajímavé. Dostala jsem se do plusových hodnot, ale pořád je co zlepšovat. No, nebojím se toho :-). Co vy? Testík jsem našla ve slaboučké knížce Wunibalda Müllera – „Sám, ale ne osamělý“, nakladatelství Portál, s.r.o. a hned mě napadlo, že vás … Pokračovat ve čtení Máte se rádi?

Jak se (ne)hádat a komunikovat?


Ať se snažíte, jak se snažíte…. Občas se stane, že někdo zmáčkne váš pomyslný červený knoflík, ztratíte svůj klid, vzedmou se ve vás emoce a zničehonic se ocitnete uprostřed hádky. Konstruktivní výměna názorů není od věci, ale jakmile se začnete navzájem obviňovat (co kdo kdy udělal nebo neudělal), urážet se nebo zraňovat tak už je … Pokračovat ve čtení Jak se (ne)hádat a komunikovat?

Moje energie, tvoje energie, naše energie


Podstatou Bachovy květové terapie je působení na energetické úrovni. Při výrobě květových esencí přebírá voda, ve které se používané květy „louhují“ energetické informace z tzv. vyšších rostlin (38 Bachových květů).  Ty jsou schopné pozvednout, v případě potřeby, i naše vibrace (předpokladem je správný výběr esence). Jestli je toho voda vůbec schopná mě napadlo již dříve … Pokračovat ve čtení Moje energie, tvoje energie, naše energie

Své růžové brýle si ponechám


Pozitivní myšlenky jsou pro zdravý a šťastný život alfou a omegou. Myšlenky utváří naše životy. Všechno závisí na našem způsobu myšlení. A myšlenky se dají měnit. Proč si tedy nevytvořit život podle svého? Vaše víra se stane vašimi myšlenkami, vaše myšlenky se stanou vašimi slovy, vaše slova se stanou vašimi činy, vaše činy se stanou … Pokračovat ve čtení Své růžové brýle si ponechám