…is the place where, when you have to go there, they have to take you in. Domov je místo, kde tě vždycky přijmou, když tam přijdeš. (Robert Frost)

Domov je pocit bezpodmínečného bezpečí, jistoty, soukromí, přítomnosti blízkých lidí. Pocit, že člověk někam patří, aniž by si to musel zasloužit.

Jak se cítíte uvnitř sebe? Pravděpodobně ne zrovna jako doma. Ne zrovna v pohodě. Jinak byste tu nebyli a nehledali pomoc. Dobré je, že jste se rozhodli s tím něco udělat.

Jste se sebou nespokojení? Bojíte se? Jste úzkostliví? Pořád vás někdo štve? Nejste schopní vyjádřit svůj názor? Nebo naopak musí být všechno jen podle vás? Jste pořád uspěchaní a ve stresu? Nemůžete spát? V hlavě se vám honí myšlenky a za žádnou cenu se jich nemůžete zbavit?

Najděte klíč k sobě domů a budete se cítit mnohem lépe.

Bachovy květové esence vám, v každém případě, ulehčí cestu a pomohou. Od toho tu jsou.

Samozřejmě, že Bachovy květy nezvládnou nemožné na počkání a zázraky do tří dní :-). Je potřeba, abyste se zapojili. Abyste chtěli udělat něco pro svou duši. Abyste přiložili ruku k dílu a zapracovali na sobě. A já jsem moc ráda, že jste tady.

Udělat něco sám se sebou je výzva. Velká výzva. Podobně jako zdolat K2. Druhou nejvyšší horu světa. Extrémně těžkou horu. Udělejte ten první krok a vydejte se na cestu. Cestu k sobě. K sobě domů.  Spolu s Bachovými květy vám pomohu i já. Ode mě dostanete klíč k odemčení vašich zamčených dveří.

Proč zrovna K2 Nature?

K2 je symbolem obtížnosti rozhodnutí změnit to, jak se cítíte ve svém životě. Zároveň je klíčem. Klíčem k přírodě. K pochopení, že jsme s přírodou jedno a můžeme si navzájem pomoci.

„K2 opět odolala, ale prokázali jsme, že zimní výstup na ní je reálný.“ Piotr Morawski

 

Všechno je reálné. Jde o to jenom chtít. Dobře se připravit. Užít si to. A přežít.

 

Rozhodněte se sami. Máte možnost volby.

Všechno je výsledkem vašeho rozhodnutí. O uhel-pohledutom, jestli vás něco naštve, rozzlobí, rozradostní nebo rozesmutní, o tom si rozhodujete každý sám. Emoce vznikají pouze uvnitř vaší hlavy na základě dřívějších zkušeností a rozhodnutí. Všechno je takové, jaké to je. Ani dobré, ani špatné. To vy tomu přisuzujete nějaký význam. Je to váš úhel pohledu, vaše myšlenka. Ale myšlenku můžete změnit. „Do vínku“ jsme dostali, všichni bez rozdílu, svobodu rozhodnout se.

 

„K2 – magická hora snů. Stojíte těsně pod ní a chcete se jí dotknout. Dotek stačí, nemusíte nikam lézt. Energie, která proudí v jejích žilách, je úžasná, ale zároveň varující. Z mého pohledu nejhezčí hora na světě. Pyramida všech pyramid. Tak já vidím K2.“ Mirek Caban