Zkušenosti


„Začněte tím, co je nezbytné. Pak dělejte to, co je možné. A najednou zjistíte, že děláte nemožné.“ František z Assisi

Míša


Zuzko, moje osobní nastavení je založené na důvěře v sebe samu, na rodinu, na přátelé a pejsky. Vím, že životě se střídají hezké a těžké chvíle a věřím, že mám kolem sebe lidi, kterým na mě záleží. Nemůžu říct, že by mi BK pomohly, ale také nemůžu říct, že mi nepomohly. Prostě to nevím a nemůžu ti na to dát odpověď. Pro mě užívání těchto kapek znamenalo, že ti na mě záleží a chceš mi pomoct. Dala jsi si práci vymyslet jejich složení, lahvičku jsi zabalila, přidala návod a poslala mi je. Každé ráno, když jsem je užívala, jsem věděla, že musím jít dál, protože je tu někdo, kdo mě má rád. Pro mě ty kapky byly symbolem našeho přátelství, vztahu, lásky a důvěry. Tvůj osobitý přístup, pozitivní nastavení, pochopení a cit, to je jistě ta esence, která mi pomohla, to vím jistě.

Alenka


Nikdy jsem nepsala recenzi… Pro Zuzku ji napíši moc ráda. Možnosti Bachových květů a jejich pozitivní účinky na konkrétní neduhy mi nic neříkali. Nějak mě to neoslovovalo a ani jsem necítila, že bych něco takového potřebovala. Jsem veselý člověk plný životního nadšení. Ale i mě zasáhlo „temné“ období. A když mě pomalu a jistě dostihlo vyčerpání a „stěžování si na život“ tak mi Zuzka nabídla pomoc, tím že mi namíchá Bachovy květy přímo na míru. Nedokážu plně popsat jak přesně, ale musím říct, že moje pozitivní energie a optimismus do života se mi vrátili. Taky jsem zase začala mít ráda lidi.

Sandra


…As I told Zuzana about my problems with a new ferret, she wanted to know the characters of the old and the new ones. Then she mixed Bach flower extracts for both. What a change only after a few days: the shy new female ferret became self-confident and was interested in making contact. Only the long-existing male ferret still wanted to attack her… Because it’s difficult to find the right healing plants when you’re not sure, what’s in the ferrets mind: Territorial behaviour, jealousy or maybe prefering the male sex?!? So Zuzana mixed a new elixir, after weeks the situation was a bit more relaxed…at least when I take care …